Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Deskovky, Vaření a smažení, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Logické hry, Hannah Montana, Adventury, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jedle, Vánoční pozadí, Tichá noc, Anděl, Slámový adventní věnec, Strom, Štóla, Tablet, Mrazík, Jingle Bells, Francouzsky, Televize, Ostrava, Vánoční kaktus, Vánoční hvězda, Smrk, Pro děti, Perníčky, Kapr, Vánoční svíčky, Vánoční koule, Anglicky, Popelka, Bůh, Vánoční svícen, Samolepky, Tapeta, Tisk, Patchwork, Borovice, PF apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, Online hry zdarma, A, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky evropských zemí, internetové stránky, K, volný čas, Moravskoslezský kraj, weby, č, zadarmo, Ilustrace, obrázky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, školství, herectví, herci a herečky, přezdívky, sport, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, filozofie, lékařství, vlastnosti, psychologie, národnost, profese a zaměstnání, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, záliby, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, politika, státní správa atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční filmy, Koledy, Drážďany, Adventní svícen, Třásně, Borovice, Vánoční kaktus, Přání, Zima, Papírové ozdoby, Vánoční koledy, Tablet, Ježíšek, Linecká kolečka, Film, Vánoční ozdoby, Osvětlení, Vánoční pozadí, Košíčky, Windows, Vinná klobása, Kapr, Ježíš Kristus, Neviňátko, bezlepkové cukroví, Popelka, Santa Claus, Jmenovky, Bramborový salát, Vosí hnízda, Schleich apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

černý humor, ftipy, vtipy, kameňáky, fórky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtipy, kameňáky, fórky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Windows, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O Slovácích, O důchodcích, O mužích, Vtipy o Bohu, O škole, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Keywords:Online vánoční webzine, PC pozadí pro Windows, Seznam zkratek a akronymů, URL, Catherine Zeta-Jones, Online testy a kvízy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Sexy Jessica Biel, Nejlepší online hry zdarma, kuriozity, F

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Ústecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, hmyz, muži, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, láska, květiny, jídlo a nápoje, mapy, stavby, náboženství, auta, ovoce, rostliny, zvířata, osobnosti a lidé, halloween, zelenina, dopravní prostředky, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, věda atd.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Karetní hry, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro děti, Akční hry, Adventury, Strategie, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Informace, informace, cestování, volný čas

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Severní Karolína, Florida, Virginie, Kalifornie, Kentucky, Jižní Karolína, New Jersey, Minnesota, New York, Mississippi, Montana, Oregon, Oklahoma, Vermont, Ohio, Rhode Island, Michigan, Massachusetts, Nevada, Idaho, Nebraska, Severní Dakota, Colorado, Illinois, Alabama atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, hyperlinky, Dopravní značení, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, doporučujeme, tipy, Super free web games zdarma, Poker karetní hra, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled formátů souborů, Hry pro dívky online

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Fóry, vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, kameňáky, ftipy, anekdoty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, murphyho zákony apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, hudební zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Hry pro nejmenší online, pro dospělé, Antistresové omalovánky, Přehled souborových přípon, Státní prapory států světa, počítače, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Členské země americké federace, školství, Životopisy osobností

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Idaho, Maine, Pensylvánie, Wisconsin, Texas, Wyoming, Rhode Island, Florida, Oregon, Severní Dakota, Utah, Severní Karolína, Montana, Iowa, Oklahoma, Jižní Karolína, Kansas, New Hampshire, Washington, Georgie, Ohio, Arizona, Indiana, Illinois, Západní Virginie atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Karetní hry, Adventury, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Strategie, Hry pro děti, Střílečky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, software, lékařství a medicína, nástroje, cestování, stavebnictví, počítače, ekonomie a ekonomika, literatura, rostliny, internet, fyzika, matematika, český jazyk, filozofie, náboženství a křesťanství, hardware, latina, různé, zločin a právo, příroda, nápoje, věda, sport atd.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, webovky, odkaz, Seznam zkratek a akronymů, R, Obrázky ke stažení, odkazy, zeměpis, Online testy zdarma, pro děti, F, Dopravní značky, Kraj Vysočina, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Burma
Naše tipy na zajímavé stránky
Grunge hudební rockový styl
Doporučené internetové odkazy
Cristiano Ronaldo football
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Ashley Judd
Doporučené odkazy
Brooke Burke
Odkazy na užitečné webové stránky
Poland

Děkujeme vám za vaši návštěvu.