Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, jak převést, jak importovat, čím prohlížet soubory těchto typů: dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, video soubory, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Bramborový salát, Písnička, Strom, Betlém, Umělý vánoční stromek, Sněhulák, Rumové řezy, Vánoční koule, Vosí hnízda, Staroměstské náměstí, Kavkazská jedle, Perníčky, Brno, Stromeček, LED svíčky, Windows, Televize, Ohňostroj, Vánoční svícen, Pastýř, Advent, Anglicky, Štědrý večer, Vánoční stromeček, Samolepky, Třásně, Film, Svíčky, K Vytisknutí, Santa Claus, Pokrmy apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Idaho, Tennessee, Louisiana, Virginie, Arkansas, Iowa, Havaj, Mississippi, Kentucky, Washington, Aljaška, Jižní Dakota, Nevada, Arizona, Wisconsin, Massachusetts, Montana, New Jersey, Maine, Severní Karolína, Nebraska, Oregon, Connecticut, Michigan, Wyoming, Kansas atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: F, Databáze osobností Kdo je to?, R, Super online kvízy, Beyoncé Knowles, Seznam přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, školství, Djibouti, weby, internet, Full HD tapety na PC zdarma, Staré hry online

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . Naleznete zde Farmářské hry, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Deskovky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Adventury, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Logické hry, Arkády a plošinovky apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, internet, počítače, hry

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Kalifornie, Arizona, Montana, Havaj, Georgie, Illinois, Západní Virginie, Kentucky, Virginie, New York, Arkansas, Washington, Aljaška, Jižní Karolína, Rhode Island, Louisiana, Texas, Alabama, Delaware, Maryland, Wisconsin, Vermont, Florida, Mississippi, Nebraska atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Logické hry, Akční hry, Pro dívky, Bojové hry, Adventury, Animace, Karetní hry, Závody aut, Relaxační hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Strategie, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Hry pro děti a tak dále.

Keywords:Obrázky ke stažení, internetové stránky, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, Úspory a spoření, Stručný encyklopedický slovník, Seznam vlajek měst České republiky, Hry pro kluky, Gibraltar, Vlajky spojených států amerických, R, cestování

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Rčení, bonmoty, moudra, moudrosti, myšlenky, úsloví, hlášky

Citáty slavných, Rčení, bonmoty, moudra, moudrosti, myšlenky, úsloví, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o dobru od různých známých osobností.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: F, Kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značky, Kubovy osobní stránky o cestování, doporučujeme, zajímavosti, Online vánoční webzine, Online hry zdarma, odkaz, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, sport, ženy a dívky, květiny, zelenina, láska, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, hudba, věda, přístroje, smajlíci a emotikony, stavby, ptáci, halloween, nápoje, osobnosti a lidé, auta, náboženství, ovoce atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Síť, internet, počítače, hry

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, různé, účetnictví, věda, internet, stavebnictví, zkratky, fyzika, počítače, chemie, literatura, filozofie, matematika, příroda, software, ekonomie a ekonomika, nástroje, sport, nemoce, hardware, nápoje, psychologie, lékařství a medicína, zločin a právo atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, literatura, matematika, bankovnictví, rostliny, psychologie, nemoce, fyzika, nápoje, politika, technika, ekonomie a ekonomika, materiály, účetnictví, český jazyk, zkratky, lékařství a medicína, zločin a právo, chemie, jídlo, latina, hardware, internet, filozofie atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: F, Životopisy slavných osobností, info, Blahopřání k MDŽ, zdarma, zadarmo, volný čas, Cristiano Ronaldo football, kuriozity, Vánoční magazín, pro děti

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, sport, ženy a dívky, květiny, zelenina, láska, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, hudba, věda, přístroje, smajlíci a emotikony, stavby, ptáci, halloween, nápoje, osobnosti a lidé, auta, náboženství, ovoce atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: zeměpis, hyperlinky, webové stránky, zábava, Kliparty zdarma, Tapety na plochu PC, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online web Hry zdarma bez registrace, URL, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro dospělé, multimédia, FC Barcelona, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Partnerské internetové stránky
Obrázky k vybarvení
Tipy na Partnerské weby
Sexy Zhang Ziyi
Odkazy na užitečné webové stránky
Avril Lavigne
Naše tipy na zajímavé stránky
Úspory vody, tepla, eletřiny
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Elisha Cuthbert

Děkujeme vám za vaši návštěvu.