Partnerské weby, internet, počítače, hry

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Koledy, Pozadí, Kavkazská jedle, Vánoční hvězda, Německy, Květiny, Wallpaper, Jezulátko, Vosí hnízda, Popelka, Adventní trhy, Santa, Přáníčko, Vánoční svařák, Dia, PF, Nový rok, Kinder, Štědrý den, Vánoční svíčky, Brno, Pro děti, Anděl, Vídeň, Svíčky, Osvětlení do oken, Štěstí, Drážďany, Třásně, Křesťanství, Kuba apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Full HD tapety na PC zdarma - nejlepší tapety na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro phablet, obrazovka počítače, počítač, mobil, smartphone, tablet, displej, ultrabook, mobilní telefon, PC, notebook a pro operační systémy Linux Mint, Android, Windows NT, Linux Ubuntu, Windows 98, SUSE Linux, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Windows Server 2012, macOS. Full HD pozadí ke stažení z kategorií příroda, krajina, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, jídlo a nápoje, voda a bubliny, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, letadla, sportovní pozadí, rostliny, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, noční města, wallpapery, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x768, 640x480, 360x760, 1280x854, 1280x960, 1280x800, 1200x1920, 1600x2560, 375x812, 1366x1024, 2048x1536, 1152x864, 1536x2048, 360x720, 2560x1600, 1600x900 atd.

Síť, internet, počítače, hry

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, F, Webové online hry zdarma, školství, Elisha Cuthbert, Přehled zkratek a akronymů, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Real Madrid fotbalový klub, Webové online hry zdarma, M, Kliparty zdarma ke stažení, webové stránky

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, auta, symboly, přístroje, mapy, dopravní prostředky, hmyz, stavby, zvířata, ovoce, hudba, osobnosti a lidé, halloween, muži, Vánoce a Advent, náboženství, rostliny, nápoje, zelenina, sport, nástroje a přístroje atd.

Moudra, přísloví, moudrosti, hlášky, motta, výroky, aforismy

Slavné citáty, Moudra, přísloví, moudrosti, hlášky, motta, výroky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, moudra o dětech od různých známých osobností.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, Barbie hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Adventury, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Keywords:Nejlepší online hry zdarma, zábava, Vlajky měst a obcí České republiky, zdarma, Athletic Bilbao klub, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značky, Online životopisy, biografie, Fernando Torres, B, kuriozity, Obrázky na plochu počítače

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, záliby, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, přezdívky, politika, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, filozofie, mytologie, křesťanství, státní správa atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, okresy České republiky, firmy a společnosti, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Strategie, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické, Oddechové, parkování - parkovačky, Karetní a podobně.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Alkoholový kalendář, Adventní kalendář, Svíčky, Linecká kolečka, Bůh, Hostina, PF, Václavské náměstí, Vánoční punč, Zima, Vánoční prostírání, Vánoční stromek, Bramborový salát, Vánoční svíčky, Vosí hnízda, Samolepky, Plocha, Advent, Monitor, Perníčky, Strom, Přání, Recepty, Šišky, Košíčky, Tisk, Text, Koleda, Francouzsky, Kapr, Třásně apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, hyperlinky, Biblické omalovánky k tisku, zajímavosti, F, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Grunge rock music, Webové online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, internet

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Letecké simulátory, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Logické hry, Adventury, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Omalovánky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry apod.

Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, myšlenky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, myšlenky, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Adventury, Pro dívky, Animace, Stolní a deskové hry, Závody aut, Relaxační hry, Karetní hry, Bojové hry, Strategie a tak dále.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, Michigan, Nebraska, Wyoming, Jižní Dakota, Havaj, Vermont, Minnesota, Colorado, Missouri, New Jersey, Kalifornie, Nevada, Severní Karolína, Maryland, Západní Virginie, New Hampshire, Louisiana, Iowa, Nové Mexiko, Indiana, Ohio, Tennessee, Mississippi, Montana, Wisconsin atd.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, internetové stránky, info, Julia Stiles, Vlajky států USA, výukové pomůcky, tipy, Vlajka Niue, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online vánoční magazín, Vlajky států obrázků

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Letecké simulátory, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Logické hry, Adventury, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Omalovánky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry apod.

Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, myšlenky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, myšlenky, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o penězích od různých známých osobností.

Informace, internet, počítače, hry

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Logické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, URL, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, doporučujeme, Biografie známých osobností, Omalovánky - dinosauři, pro dospělé, pro děti, Státní prapory, Adventní magazín, Full HD wallpapers na PC, humor, Julia Roberts, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ryby koušou?: Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Online omalovánky
Tipy na Partnerské weby
Sexy Erika Eleniak
Odkazy na užitečné webové stránky
Saudi Arabia
Odkazy na zajímavé weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Zajímavé webové stránky
Tapety na plochu PC
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky ptáků na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.